OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC
- 型號描述:
32.768 kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.2V ~ 5.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
OSC XO 32.7680KHZ SMD
- 型號:
- 品牌:
- Micro Crystal AG
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 32.768 kHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- CMOS
- Voltage - Supply
- 1.2V ~ 5.5V
- Frequency Stability
- ±20ppm @ 25°C
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 0.5µA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x1.5)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)