首頁 > Micro Crystal AG代理商 > CM7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
影像僅供參考,以產品規格為準
CM7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
型號:
品牌:
Micro Crystal AG
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
12.5pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
2-SMD (3.2x1.5)
Height - Seated (Max)
0.026" (0.65mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Frequency
32.768 kHz