CEP-FSPDB85
- 型號描述:
1 Pole Power Distribution Block 85 A 600 V
Finger safe compact PDB 85A
- 型號:
- CEP-FSPDB85
- Load Side Connections Per Pole
- 5
- Line Side Wire/Stud Size
- 4 - #14CU/AL
- Load Side Wire/Stud Size
- 6 - #14CU/AL; 8 - #16CU/AL
- Voltage - Rated
- 600 V
- Current Rating (Amps)
- 85 A