CEP-FSPDB115
- 型號描述:
1 Pole Power Distribution Block 115 A 600 V
Finger safe compact PDB 115A
- 型號:
- CEP-FSPDB115
- 品牌:
- Mersen USA Newburyport-MA L.L.C.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3
- Packaging
- Bulk
- Type
- Power Distribution Block
- Number of Poles
- 1
- Line Side Connections Per Pole
- 2
- Load Side Connections Per Pole
- 7
- Line Side Connection Type
- Screw Connection
- Load Side Connection Type
- Screw Connection
- Line Side Wire/Stud Size
- 2 - #14CU/AL
- Load Side Wire/Stud Size
- 4 - #14CU/AL; 8 - #16CU/AL
- Voltage - Rated
- 600 V
- Current Rating (Amps)
- 115 A