3QHTF53-73.3337-PD
型號描述:
73.3337 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
73.3337 MHz XO 3.3V 5.0X3.2MM PD
型號:
3QHTF53-73.3337-PD
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Strip
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
3.3V
Current - Supply (Max)
26mA
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
73.3337 MHz