3QHTF32-19.920408-OE
型號描述:
19.920408 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
19.920408 M XO 3.3V 3.2X2.5MM OE
型號:
3QHTF32-19.920408-OE
起訂量:5 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Frequency
19.920408 MHz
Function
Enable/Disable
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
22mA
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-VDFN (3.2x2.5)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)