3QHTF21-109.000-PD
型號描述:
109 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
109.0 MHz XO 3.3V 2.0X1.6 MM PD
型號:
3QHTF21-109.000-PD
起訂量:5 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Frequency
109 MHz
Function
Standby (Power Down)
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
28mA
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)