3QHTF21-109.000-OE
型號描述:
109 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
109.0 MHz XO 3.3V 2.0X1.6 MM OE
型號:
3QHTF21-109.000-OE
品牌:
Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
109 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVCMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
28mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)