25QHTF57-50.291333-PD
型號描述:
50.291333 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
50.291333 M XO 2.5V 7.0X5.0MM PD
型號:
25QHTF57-50.291333-PD
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
24mA
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)