25QHTF53-169.024-OE
型號描述:
169.024 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
25QHTF53-169.024-OE
品牌:
Mercury United Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Strip
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
29mA
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
169.024 MHz