25QHTF53-169.000-PD
型號描述:
169 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
169.0 MHz XO 2.5V 5.0X3.2 MM PD
型號:
25QHTF53-169.000-PD
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
29mA
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
169 MHz