25QHTF53-169.000-OE
型號描述:
169 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
169.0 MHz XO 2.5V 5.0X3.2 MM OE
型號:
25QHTF53-169.000-OE
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
29mA
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
169 MHz