25QHTF32-50.291333-OE
型號描述:
50.291333 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
50.291333 M XO 2.5V 3.2X2.5MM OE
型號:
25QHTF32-50.291333-OE
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Enable/Disable
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
24mA
Supplier Device Package
4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)