首頁 > Mercury United Electronics代理商 > 25QHTF22-50.291333-PD
影像僅供參考,以產品規格為準
25QHTF22-50.291333-PD
型號描述:
50.291333 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
型號:
25QHTF22-50.291333-PD
品牌:
Mercury United Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
24mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)