25QHTF22-50.291333-PD
型號描述:
50.291333 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
50.291333 M XO 2.5V 2.5X2.0MM PD
型號:
25QHTF22-50.291333-PD
品牌:
Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Strip
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS
Function
Standby (Power Down)
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
24mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)