25QHTF22-47.3337-PD
型號描述:
47.3337 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
47.3337 MHz XO 2.5V 2.5X2.0MM PD
型號:
25QHTF22-47.3337-PD
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
23mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
47.3337 MHz