25QHTF21-8.045715-OE
型號描述:
8.045715 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
8.045715 MHz XO 2.5V 2.0X1.6 OE
型號:
25QHTF21-8.045715-OE
品牌:
Mercury Electronics Ind. Co. Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Strip
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
21mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)