25QHTF21-50.291333-PD
型號描述:
50.291333 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
50.291333 M XO 2.5V 2.0X1.6MM PD
型號:
25QHTF21-50.291333-PD
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Function
Standby (Power Down)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
2.5V
Current - Supply (Max)
24mA
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)