首頁 > Mercury United Electronics代理商 > 25QHTF21-18.874368-OE
影像僅供參考,以產品規格為準
25QHTF21-18.874368-OE
型號描述:
18.874368 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
型號:
25QHTF21-18.874368-OE
品牌:
Mercury United Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
18.874368 MHz
Function
Enable/Disable
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
22mA
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)