首頁 > Mechatronics代理商 > E9225X24B-FSR
影像僅供參考,以產品規格為準
E9225X24B-FSR
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 60.0 CFM (1.68m3/min) 2 Wire Leads
型號:
E9225X24B-FSR
品牌:
Mechatronics
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type
Ball
RPM
4000 RPM
Air Flow
60.0 CFM (1.68m³/min)
Width
25.00mm
Weight
0.245 lb (111.13 g)
Operating Temperature
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
CE, cUL, TUV, UL
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
43.0dB(A)
Static Pressure
0.320 in H2O (79.7 Pa)