E1225E12BT-FSR
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 93.0 CFM (2.60m3/min) 2 Terminals
- 型號:
- E1225E12BT-FSR
- 品牌:
- Mechatronics
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 120mm L x 120mm H
- Width
- 25.00mm
- Air Flow
- 93.0 CFM (2.60m³/min)
- Static Pressure
- 0.280 in H2O (69.7 Pa)