E1225E12BT-FSR
型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 93.0 CFM (2.60m3/min) 2 Terminals
型號:
E1225E12BT-FSR
品牌:
Mechatronics Fan Group
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:3 倍增量:1
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 120mm L x 120mm H
Width
25.00mm
Air Flow
93.0 CFM (2.60m³/min)
Static Pressure
0.280 in H2O (69.7 Pa)