E1225E12B1-FSR
型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 120mm L x 120mm H Ball 93.0 CFM (2.60m3/min) 3 Wire Leads
型號:
E1225E12B1-FSR
品牌:
Mechatronics Fan Group
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:3 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
12VDC
Size / Dimension
Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type
Ball
RPM
3000 RPM
Air Flow
93.0 CFM (2.60m³/min)
Width
25.00mm
Weight
0.434 lb (196.86 g)
Operating Temperature
Termination
3 Wire Leads
Approval Agency
CE, cUL, TUV, UL
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
44.0dB(A)
Static Pressure
0.280 in H2O (69.7 Pa)