NLDD-1050H
- 型號描述:
1.05A 6 ~ 52V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
- 型號:
- NLDD-1050H
- 品牌:
- Mean Well
- 交期:
- 10-15工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Remote On/Off, OVP, SCP
- Package / Case
- 24-DIP Module, 9 Leads
- Size / Dimension
- 1.26" L x 0.81" W x 0.49" H (32.1mm x 20.5mm x 12.5mm)
- Voltage - Output
- 6 ~ 52V
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Constant Current
- Operating Temperature
- -40°C ~ 50°C
- Voltage - Input (Max)
- 59V
- Approval Agency
- CE, EAC
- Efficiency
- 96%
- Topology
- Buck
- Current - Output (Max)
- 1.05A
- Dimming
- PWM
- Voltage - Input (Min)
- 10V