IRM-30-12ST
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 85 ~ 264 VAC Input
- 型號:
- IRM-30-12ST
- 品牌:
- Mean Well
- 交期:
- 10-15工作天
數量:
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 30W
- Features
- Universal Input
- Size / Dimension
- 3.58" L x 1.56" W x 1.12" H (91.0mm x 39.5mm x 28.5mm)
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Type
- Enclosed
- Operating Temperature
- -30°C ~ 70°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Approval Agency
- CB, CE, cURus, TUV
- Efficiency
- 88%
- Voltage - Output 1
- 12V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 3 kV
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 2.5 A