SKM10B-15
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 666mA 18V - 36V Input
型號:
SKM10B-15
品牌:
Mean-Well USA, Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:4 倍增量:1
Packaging
Tube
Features
Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO
Package / Case
6-DIP Module
Size / Dimension
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
Isolated Module
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max)
36V
Efficiency
88%
Current - Output (Max)
666mA
Supplier Device Package
Voltage - Input (Min)
18V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Power (Watts)
10 W
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
1.5 kV