ESP-120-27
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 27V 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC Input
型號:
ESP-120-27
品牌:
Mean-Well USA, Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
108W
Features
Adjustable Output
Size / Dimension
5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC
Type
Enclosed
Operating Temperature
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial), Laboratory
Approval Agency
cCSAus, CE
Efficiency
83%
Voltage - Output 1
27V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 6
Current - Output 1
4 A