EPS-45S-12
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 12V 80 ~ 264 VAC Input
型號:
EPS-45S-12
品牌:
Mean-Well USA, Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:3 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
46W
Features
Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension
3.00" L x 2.00" W x 0.94" H (76.2mm x 50.8mm x 24.0mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
80 ~ 264 VAC
Type
Open Frame
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial)
Approval Agency
CB, CE, cURus, TUV
Efficiency
88%
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 6
Current - Output 1
3.8 A