EPS-45-15-C
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 15V 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
型號:
EPS-45-15-C
品牌:
Mean-Well USA, Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:4 倍增量:1
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Voltage - Output 1
15V
Current - Output 1
3 A
Power (Watts)
45W
Voltage - Isolation
3 kV
Efficiency
88%
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Size / Dimension
4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm)