EPS-120-27
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 27V 80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC Input
型號:
EPS-120-27
品牌:
Mean-Well USA, Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:3 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
85W (122W Forced Air)
Size / Dimension
4.00" L x 2.00" W x 1.14" H (101.6mm x 50.8mm x 29.0mm)
Voltage - Input
80 ~ 264 VAC, 113 ~ 370 VDC
Type
Open Frame
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial)
Approval Agency
CB, CE, cURus, TUV
Efficiency
90%
Voltage - Output 1
27V
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 6
Current - Output 1
3.15 A