EDR-120-24
型號描述:
型號:
EDR-120-24
品牌:
Mean-Well USA, Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:3 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
120W
Features
Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension
4.47" L x 1.57" W x 4.93" H (113.5mm x 40.0mm x 125.2mm)
Operating Temperature
-20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications
Industrial, ITE (Commercial)
Input Type
AC or DC
Approval Agency
CB, CE, cULus, RCM, TUV
Efficiency
87.5%
Current - Output (Max)
5A
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
AC Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min)
127V
DC Voltage - Input (Max)
370V