CC-A-185292-MF
- 型號描述:
Adapter Coaxial Connector 1.85mm Plug, Male Pin To 2.92mm (OS-2.9) Jack, Female Socket 50 Ohms
1.85mm to 2.92mm ColorConnect Ad
- 型號:
- CC-A-185292-MF
- 品牌:
- Maury Microwave
數量:
- Packaging
- Retail Package
- Features
- Color Coded
- Impedance
- 50 Ohms
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Style
- Straight
- Convert From (Adapter End)
- 1.85mm Plug, Male Pin
- Convert To (Adapter End)
- 2.92mm (OS-2.9) Jack, Female Socket
- Fastening Type
- Threaded, Threaded
- Adapter Series
- 1.85mm to 2.92mm
- Adapter Type
- Plug to Jack
- Center Gender
- Male to Female
- Conversion Type
- Between Series
- Frequency - Max
- 40 GHz