首頁 > MatrixOrbital Inc.代理商 > EVE3-43A-BLM-TPR-F32
影像僅供參考,以產品規格為準
EVE3-43A-BLM-TPR-F32
型號描述:
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 4.3" (109.22mm) 480 x 272
型號:
EVE3-43A-BLM-TPR-F32
品牌:
MatrixOrbital Inc.
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Display Type
TFT - Color
Display Mode
Transmissive
Touchscreen
Resistive
Diagonal Screen Size
4.3" (109.22mm)
Viewing Area
95.04mm W x 53.86mm H