PH-1200A-00-K
型號描述:
Heat Gun 120V 122°F ~ 1004°F (50°C ~ 540°C) 1560W Red
PROHEAT A-SERIES VARITEMP HEAT G
型號:
PH-1200A-00-K
品牌:
Master Appliance Co
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Tool Type
Heat Gun
Accessory Type
Temperature Range
122°F ~ 1004°F (50°C ~ 540°C)
Voltage
120V
Current
11 A
Power - Rated
1560W
Includes
Heat Gun, Nozzle
For Use With/Related Products
Compatible Tools
Features
Approval Agency Marking
cULus
Approved Countries
Nozzle Opening
Circular - 1.31" (33.27mm)