SCE028XD2CTB
- 型號描述:
Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2kHz 95dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
- 型號:
- SCE028XD2CTB
- 品牌:
- Mallory Sonalert Products Inc.
數量:
- Packaging
- Bulk
- Size / Dimension
- 1.687" Dia (42.85mm)
- Mounting Type
- Panel Mount
- Frequency
- 2kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Sound Pressure Level (SPL)
- 95dB @ 16V, 61cm
- Duration
- Current - Supply
- 40mA
- Input Type
- DC
- Operating Mode
- Single Tone
- Voltage Range
- 16 ~ 28V
- Technology
- Piezo
- Termination
- Terminal Block
- Approval Agency
- cUL, UL
- Ratings
- Port Location
- Top
- Driver Circuitry
- Indicator, Internally Driven
- Height - Seated (Max)
- 2.000" (50.80mm)