SCE028XA3SU2B
- 型號描述:
Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 40mA 2.9kHz 95dB @ 16V, 61cm Panel Mount Terminal Block
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
- 型號:
- SCE028XA3SU2B
- 品牌:
- Mallory Sonalert Products Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Size / Dimension
- 1.687" Dia (42.85mm)
- Mounting Type
- Panel Mount
- Frequency
- 2.9kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Sound Pressure Level (SPL)
- 95dB @ 16V, 61cm
- Duration
- 0.5 ~ 8 PPS in 30 Sec
- Current - Supply
- 40mA
- Input Type
- AC
- Operating Mode
- Speed Up, Fast
- Voltage Range
- 16 ~ 28V
- Technology
- Piezo
- Termination
- Terminal Block
- Approval Agency
- cUL, UL
- Ratings
- Port Location
- Top
- Driver Circuitry
- Indicator, Internally Driven
- Height - Seated (Max)
- 1.511" (38.39mm)