PSS-20N08SM-YTRQ
型號描述:
8 Ohms General Purpose Speaker 800 mW 850 Hz ~ 20 kHz Top Square
SPEAKER 90DB 850-20KHZ 20X20X4.5
型號:
PSS-20N08SM-YTRQ
品牌:
Mallory Sonalert Products Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:400 倍增量:1
Technology
Magnetic
Type
General Purpose
Frequency Range
850 Hz ~ 20 kHz
Frequency - Self Resonant
850Hz
Impedance
8 Ohms
Efficiency - dBA
90.00
Efficiency - Testing
100mW/100mm
Efficiency - Type
Sound Pressure Level (SPL)
Power - Rated
800 mW
Power - Max
1 W
Port Location
Top
Shape
Square
Material - Cone
Plastic
Material - Magnet
SmCo
Ingress Protection
Ratings
Termination
Solder Pads
Size / Dimension
0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm)
Height - Seated (Max)
0.177" (4.50mm)