PB-12N23MPW-05Q
型號描述:
Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 5 V 50mA 2.3kHz 85dB @ 5V, 10cm Through Hole PC Pins
BUZZER MAGNETIC 5V 12MM TH
型號:
PB-12N23MPW-05Q
品牌:
Mallory Sonalert Products Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Driver Circuitry
Indicator, Internally Driven
Input Type
DC
Voltage - Rated
5 V
Voltage Range
4.5 ~ 5.5V
Frequency
2.3kHz
Technology
Magnetic
Operating Mode
Single Tone
Duration
Sound Pressure Level (SPL)
85dB @ 5V, 10cm
Current - Supply
50mA
Port Location
Top
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Approval Agency
Ratings
Washable
Mounting Type
Through Hole
Termination
PC Pins
Size / Dimension
0.472" Dia (12.00mm)
Height - Seated (Max)
0.323" (8.20mm)