NFM18PC105R0J3D
- 型號描述:
1 μF Feed Through Capacitor 6.3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
- 型號:
- NFM18PC105R0J3D
- 品牌:
- MURATA
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 6.3V
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Thread Size
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Height (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 10mOhm
- Capacitance
- 1 µF
- Current
- 4 A