首頁 > MURATA代理商 > NFM18CC223R1C3D
影像僅供參考,以產品規格為準
NFM18CC223R1C3D
型號描述:
型號:
NFM18CC223R1C3D
品牌:
MURATA
交期:
10-15工作天
原廠包裝量:
4000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
16V
Package / Case
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Thread Size
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Insertion Loss
Ratings
Height (Max)
0.028" (0.70mm)
DC Resistance (DCR) (Max)
50mOhm
Capacitance
0.022 µF
Current
1 A