PIC18F4520-I/PT
- 型號描述:
PIC PIC? 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
- 型號:
- PIC18F4520-I/PT
- 品牌:
- MICROCHIP TECHNOLOGY
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 160
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:160
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tray
- Package / Case
- 44-TQFP
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- 40MHz
- Program Memory Size
- 32KB (16K x 16)
- RAM Size
- 1.5K x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- EEPROM Size
- 256 x 8
- Data Converters
- A/D 13x10b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 4.2V ~ 5.5V