PIC16F18345T-E/SSVAO
- 型號描述:
PIC PIC? XLP? 16F, Functional Safety (FuSa) Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP
- 型號:
- PIC16F18345T-E/SSVAO
- 品牌:
- MICROCHIP
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1600
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- 32MHz
- Program Memory Size
- 14KB (8K x 14)
- RAM Size
- 1K x 8
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- EEPROM Size
- 256 x 8
- Data Converters
- A/D 17x10b; D/A 1x5b
- Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
- 2.3V ~ 5.5V