24LC025-I/ST
- 型號描述:
EEPROM Memory IC 2Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
- 型號:
- 24LC025-I/ST
- 品牌:
- MICROCHIP
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Memory Size
- 2Kbit
- Memory Type
- Non-Volatile
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Voltage - Supply
- 2.5V ~ 5.5V
- Technology
- EEPROM
- Clock Frequency
- 400 kHz