SPV-150-12
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input
AC/DC CONVERTER 12V 150W
型號:
SPV-150-12
Power (Watts)
150W
Features
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension
8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Voltage - Input
88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Operating Temperature
-20°C ~ 65°C (With Derating)
Efficiency
82%
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 6
Current - Output 1
12.5 A