SPD-20-277P
- 型號描述:
Surge Protection Device (SPD) 277VAC MCOV 2 Pole
SPD 277VAC MCOV 2 POLE
- 型號:
- SPD-20-277P
- 品牌:
- MEAN WELL USA Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Features
- Mounting Type
- Screw
- Type
- Operating Temperature
- -40°C ~ 70°C
- Approval Agency
- CE, cURus, UL
- Form
- Number of Poles
- 2
- Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV)
- 277VAC
- Current - Discharge (Nom) (8/20µS)
- 5 kA
- Current - Discharge (Max) (8/20µS)
- 20 kA
- Current - Short Circuit Rating (SCCR)
- 5 kA
- Voltage - Protection Rating (VPR)
- 1.5 kV
- Voltage - Protection Level (VP) (2416)
- 1.5 kV