SKMW15F-15
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 9V - 36V Input
DC DC CONVERTER 15V 15W
- 型號:
- SKMW15F-15
- 品牌:
- MEAN WELL USA Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tube
- Features
- Package / Case
- 6-DIP Module
- Size / Dimension
- 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Isolated Module
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Approval Agency
- CE, EAC
- Efficiency
- 87%
- Current - Output (Max)
- 1A
- Supplier Device Package
- Voltage - Input (Min)
- 9V
- Voltage - Output 1
- 15V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Control Features
- Power (Watts)
- 15 W
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Isolation
- 3 kV