首頁 > MEAN WELL代理商 > SGA25U12-P1J
影像僅供參考,以產品規格為準
SGA25U12-P1J
型號描述:
12V 25 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade Input
型號:
SGA25U12-P1J
品牌:
MEAN WELL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Size / Dimension
2.97" L x 1.26" W x 1.87" H (75.5mm x 32.0mm x 47.5mm)
Voltage - Output
12V
Polarization
Positive Center
Output Connector
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Cord Length
39.4" (1.00m)
Operating Temperature
-20°C ~ 60°C
Applications
ITE (Commercial)
Input Type
Fixed Blade
Approval Agency
CB, cULus
Form
Wall Mount (Class II)
Efficiency
Level VI
Current - Output (Max)
2.08A
Input Connector
NEMA 1-15P
Region Utilized
North America
No Load Power Consumption
75mW (Max)
Power (Watts)
25 W