NTU-1700-112UN
- 型號描述:
12VDC Voltage Input 1500 W Power Output Continuous Inverter, UPS 1 AC Outlets International
PWR SUPP, BATT & COND
- 型號:
- NTU-1700-112UN
- 品牌:
- MEAN WELL USA Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Inverter, UPS
- Voltage - Output
- 110VAC
- Voltage - Input
- 12VDC
- AC Outlets
- 1
- Connector - AC Output
- Connector - Voltage Input
- Terminals
- Power - Output Continuous
- 1500 W
- Power - Output Surge
- 3000 W
- Remote Capability
- No
- Region Utilized
- International
- Size
- 15.75" L x 7.24" W x 2.76" H (400.0mm x 184.0mm x 70.0mm)