首頁 > MEAN WELL代理商 > IRM-45-24ST
影像僅供參考,以產品規格為準
IRM-45-24ST
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 305 VAC Input
型號:
IRM-45-24ST
品牌:
MEAN WELL
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
46W
Features
Universal Input
Size / Dimension
4.29" L x 2.05" W x 1.32" H (109.0mm x 52.0mm x 33.5mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
85 ~ 305 VAC
Type
Enclosed
Operating Temperature
-30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial)
Approval Agency
CB, CE, cURus, TUV
Efficiency
89.5%
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 6
Current - Output 1
1.9 A