首頁 > MEAN WELL代理商 > HEP-320-12A
影像僅供參考,以產品規格為準
HEP-320-12A
型號描述:
機箱式電源 264W 12V 22A IP65 Vo/Io Adj w/Pot
型號:
HEP-320-12A
品牌:
MEAN WELL
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
8
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Number of Outputs
1
Voltage - Input
90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 6
Current - Output 1
22 A
Power (Watts)
264W
Applications
ITE (Commercial)
Voltage - Isolation
3.75 kV
Efficiency
91%
Operating Temperature
-55°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input
Mounting Type
Chassis Mount
Size / Dimension
9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 90.0mm x 43.8mm)